Využite exkluzívnu ponuku zvýhodnených cien bytov a dotovanej splátky hypotéky na 1,47 %.

Nesto Prime – bývajte v byte s pocitom rodinného domu

24. júna 2024

Nesto Prime je zhmotnením našich predstáv o luxusnom a komfortnom bývaní v štvrti blízko centra Bratislavy, ktorá dáva zmysel. Od kvalitných materiálov cez najvyšší štandard a najlepšie technológie až po prvotriednu polohu. Vyberte si z nehnuteľností, ktoré možno nesporne označiť ako jediné svojho druhu. Vystúpte z radu, predpredaj je spustený.

S kolaudáciou prvých troch obytných domov v prvej etape Na námestí myslíme už aj na najluxusnejšiu časť, ktorú v Neste vybudujeme. Nesto Prime bude najtichšia a najzelenšia súčasť 20-minútového susedstva najmodernejšej štvrte v Petržalke.

Komorné prostredie a pocit súkromia budú zvýrazňovať zóna bez áut a park priamo pod oknami. Výhodná poloha na okraji, ale zároveň uprostred celej štvrte zaručí, že z Nesta Prime bude všade blízko a zároveň budete obklopení kompletnou infraštruktúrou.

Bývanie v Nesto Prime bude naozaj veľkolepé. Vyrastú tu byty, v ktorých sa dá dýchať. Ich rozloha sa totiž začína niekde okolo 100 m2 a môže sa „nadýchnuť“ až na trikrát toľko. Priestranné budú aj balkóny, terasy a predzáhradky obklopené zeleňou. Noví obyvatelia si tam budú môcť užívať čas s rodinou a priateľmi skoro ako v záhradách rodinných domov. Komornosť bývania zaručia iba dva byty na poschodí a len 10 bytov v každom zo šiestich bytových domov.

Vďaka 3D prehliadke sa do bytu s pocitom rodinného domu môžete pozrieť aj hneď teraz. Najvyšší štandard v Nesto Prime zaručia aj moderné technológie. Stropné chladenie, stropné  kúrenie a predpríprava na tienenie budú súčasťou každej nehnuteľnosti, či už ide o trojizbové, štvorizbové alebo mezonetové bývanie.

Exkluzívna ponuka toho najlepšieho v Nesto Prime: 

3-izbový byt – 110 m² – 406 750 eur

4-izbový byt – 114 m² – 430 750 eur

Mezonet – 329 m² – 823 750 eur

Toto je Nesto Prime:

 • byty od 100 do 300 m²
 • priestranné balkóny, terasy a predzáhradky
 • krásne výhľady na zeleň a park priamo pod oknami
 • súkromný priestor so zónou bez áut
 • najvyšší štandard vybavenia
 • stropné chladenie a kúrenie, predpríprava na tienenie
 • 10 bytov pre každý dom
 • iba 2 byty na poschodí
 • tiché a komorné prostredie uprostred vzrastlej zelene
 • najlepšia poloha v rámci Nesta
 • všetky informácie o Nesto Prime nájdete na našom webe .

Tak blízko, ako sa len dá

Pre Nesto Prime platí, že kamkoľvek sa zo svojho bytu vyberiete, vždy pôjdete správnym smerom. Park priamo pod oknami vám poskytne útočisko pre beh, bicykel či prechádzky, historické pamiatky v okolí ponúkajú nenáročnú turistiku. Okamžitý presun do mesta či na diaľnicu garantuje priľahlý obchvat. Nesto Prime je komfortné a luxusné bývanie pre najnáročnejších, ktorí hľadajú bývanie v hlavnom meste, ale s výhodami maximálneho súkromia ako v rodinnom dome. A keďže dobrého veľa nebýva, a toho najlepšieho už vonkoncom nie, neváhajte a rezervujte si stretnutie s naším predajcom, ktorý vám predstaví Nesto Prime do posledného detailu.

Sledujte nás aj naďalej, aby ste sa dozvedeli najhorúcejšie novinky z Nesta, ktoré sa už onedlho stane novým domovom prvých obyvateľov.

Chcete byť informovaní
o novinkách z Nesta?

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Sledujte príbeh Nesta

Chcete aj vy
tvoriť Nesto?

Chcem kúpiť byt v Neste
Chcem bývať v prenájme v Neste
Chcem podnikať v Neste
Chcem investovať v Neste