Využite exkluzívnu ponuku zvýhodnených cien bytov a dotovanej splátky hypotéky na 1,47 %.

Byty v Neste s dizajnovou kuchyňou v cene

25. novembra 2022

Výberu a zariaďovaniu kuchyne venujú budúci obyvatelia veľa času, energie a aj prostriedkov. Je to miesto, kde trávime podstatnú časť dňa, preto prirodzene chceme, nech je všetko dokonalé. Ešte dokonalejšie by však bolo, keby to niekto celé vyriešil za nás. 

Ponuka ako na striebornom podnose

Zmysluplná štvrť Nesto má pre vás limitovanú ponuku. Ak sa rozhodnete kúpiť akýkoľvek byt s výnimkou štvorizbového, získate v cene bytu dizajnovú kuchyňu. Neostane však len pri modernom a estetickom vzhľade. Súčasťou akcie sú aj spotrebiče a ich montáž, takže budúci obyvatelia si prídu doslova na hotové.

V plnej výbave a od značkového výrobcu

Vo vašej novej kuchyni nebude chýbať varná doska, rúra na pečenie, digestor, chladnička ani samozrejmosti ako drez či vodovodná batéria. Inými slovami, všetko, čo potrebujete, aby ste sa vo svojom novom kráľovstve cítili ako doma. Vybrať si môžete dokonca aj farebnú variáciu kuchyne. Pod kuchyne sa podpísal renomovaný výrobca ikuchyne.sk, ktorý je známy kvalitou materiálov, presným opracovaním liniek a dlhodobou funkčnosťou tovaru.

Obdarujte sa novým bytom

Vianoce klopú na dvere a ťažko si predstaviť pre vás a vašich blízkych lepší darček ako nový a krásny domov v Neste, navyše s dokonalou kuchyňou v cene. Lepšia príležitosť tak skoro nebude. 

Chcete byť informovaní
o novinkách z Nesta?

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Sledujte príbeh Nesta

Chcete aj vy
tvoriť Nesto?

Chcem kúpiť byt v Neste
Chcem bývať v prenájme v Neste
Chcem podnikať v Neste
Chcem investovať v Neste