Využite exkluzívnu ponuku zvýhodnených cien bytov a dotovanej splátky hypotéky na 1,47 %.

Nesto bude pre deti a mladé rodiny ako stvorené 

16. januára 2023

My v Neste tvrdíme, že na našu novú štvrť sa bude dobre pozerať už z kočíka. Navrhovali sme ju tak premyslene, aby v nej dávalo zmysel bývať a žiť už odmalička. Medzi budúcimi obyvateľmi sú práve rodiny, ktoré chcú viac miesta pre svoje deti. Tešia sa na zóny bez áut, otvorené detské ihriská, zelenú alej so stromami a parky na kočíkovanie, multifunkčné námestie, ale v budúcnosti aj na škôlku a ideálne zázemie, aby v Neste zostali žiť natrvalo. Naša štvrť porastie a bude sa rozvíjať spolu s vami.

Predstavme si malé dieťa, ktoré sa do Nesta narodí. Volajme ho Gréta. Je to čerstvá „nesťanka“, nemluvňa. Keby vedela rozprávať, dozaista by ocenila stromovú alej, ktorú sme na okraji Nesta vysadili ešte skôr, ako sme najnovšiu štvrť Petržalky začali stavať. Kočíkovanie v tieni stromov a v zónach bez áut bude pre detský spánok priam ideálne. Parky a bohaté zelené plochy vytvoria priestranstvá, kde sa budú mať chuť prechádzať a oddýchnuť si aj jej rodičia a starí rodičia. Aj preto v Neste kladieme dôraz na maximálne zachovanie už existujúcej zelene. Navyše výborná dostupnosť a napojenie štvrte na mestskú hromadnú dopravu zabezpečí ľahký presun Grétky, kamkoľvek bude potrebovať. 

Dobrá štvrť = spokojné deti  

Verejný priestor je v Neste navrhnutý tak, aby najmenších obyvateľov bavilo objavovať svet. Z kočíka sa vďaka tomu bude môcť aj naša Grétka rozbehnúť rovno na ihriská, ktoré budú vybudované tak, aby malých návštevníkov nielen zabavili, ale aj udržali v bezpečí.

Veríme, že dobrú štvrť poznáte podľa toho, že sú tam spokojné deti. Keď naša najmenšia nesťanka trochu vyrastie, priestor na hranie, zelené plochy a promenády v parku naplno ocení. Vďaka živej a rozvíjajúcej sa komunite mladých ľudí a rodín, si tu nájde kamarátky a priateľov v každom veku. Vízia pre severnú časť novej štvrte počíta aj so škôlkou, ktorá bude naozaj na skok, dostupná aj pešo.

Nesto tak bude jedno veľké ihrisko, z ktorého sa Gréte nebude chcieť ísť domov. Dômyselné napojenie na cyklistickú infraštruktúru padne vhod, keď sa budú najmladší nesťania učiť bicyklovať a objavovať zákutia Petržalky a neďalekého centra hlavného mesta. 

20-minútové susedstvo = všetko po ruke 

Kvalitu štvrte Lucron ako skúsený developer meria aj tým, akí ľudia v nej vyrastú. Presviedčame sa o tom v našich dokončených rezidenčných projektoch, ktoré si už žijú svojím životom. Rodičia Grétky ocenia občiansku vybavenosť, služby a obchodné prevádzky, s ktorými v Neste počítame. Hovoríme tomu 20-minútové susedstvo, kde bude všetko po ruke. Tí, ktorí plánujú v Neste aj podnikať alebo odtiaľto pracovať, tu budú mať vytvorené ideálne možnosti. Zázemie pre vzdelávanie a šport si bude naša Gréta pochvaľovať aj s pribúdajúcimi rokmi. Multifunkčné námestie s vodnými prvkami a živým parterom ocení aj spolu s rodičmi. Bude to veľkorysé miesto pre stretávanie sa komunity susedov a upevňovanie malých a veľkých priateľstiev na celý život. 

 Ideálne byty pre mladé rodiny

Nesto úspešne rastie. Viac ako polovica zo 164 bytov vo vysokom štandarde je v prvej etape rezidenčných budov C1, C2 a C3 už predaná. Tešíme sa, že naši klienti sú z veľkej časti práve rodiny s deťmi, ktoré plánujú bývanie v Neste ako dlhodobú etapu pre rodinný život.

V ponuke máme široké spektrum bytov od premyslených 1-izbových až po priestranné 4-izbové pre rodiny, ktoré rastú a potrebujú viac miesta. V tých väčších záujemcovia oceňujú dostatok úložného priestoru a veľkorysé riešenie pre vstavané skrine ako aj oddelenú nočnú a dennú časť bývania. V niektorých typoch 2-izbových bytov je bonusom šatník. V každom byte môžu naši klienti počítať s podlahovým kúrením či kvalitnými oknami s trojsklom. K dispozícii sú ešte aj voľné nehnuteľnosti s terasami a predzáhradkami.

Sme presvedčení o tom, že Nesto nebude pre deti a mladé rodiny len prechodná stanica. Prežiť celý život v Neste bude dávať zmysel. Aj preto tvrdíme, že Nesto je tam, kde má byť, a jeho obrovskou výhodou je, že ho staviame na zelenej lúke.

Najnovšia a najmodernejšia štvrť Petržalky bude každého baviť už odmalička. Rovnako ako našu Grétku.  Všetky informácie o Neste a ponuku voľných bytov nájdete tu.

Chcete byť informovaní
o novinkách z Nesta?

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Sledujte príbeh Nesta

Chcete aj vy
tvoriť Nesto?

Chcem kúpiť byt v Neste
Chcem bývať v prenájme v Neste
Chcem podnikať v Neste
Chcem investovať v Neste