Využite exkluzívnu ponuku zvýhodnených cien bytov a dotovanej splátky hypotéky na 1,47 %.

Nesto je tu!

5 minút čítania
17. januára 2022

Začali sme s výstavbou Nesta, čím otvárame novú éru bývania. Predstavujeme vám živú štvrť, ktorá naozaj dáva zmysel. Nesto je tu!

Po prípravných prácach na území Nesta sa púšťame do ďalšej fázy. Začiatkom výstavby sa začína písať ďalšia kapitola príbehu našej novej štvrte, ktorá vyrastá na zelenej lúke. Našťastie na zelenej, lebo vďaka tomu môžeme Nesto vystavať na mieru jej budúcim obyvateľom.

Nesto: čoskoro sa vidíme!

Nesto sa postupne otvára ľuďom. Od dnešného dňa si môžete otvoriť náš nový web, ktorý sme práve spustili. Hneď ako to opatrenia dovolia otvoríme aj predajné miesto, kam môžete prísť osobne a opýtať sa nás zoči voči akékoľvek otázky.

A s novinkami stále nekončíme, pretože začíname budovať bytové domy C v južnej časti územia. Vzniknúť by malo 164 bytov, z ktorých sa stane 164 domovov už v roku 2024. Zároveň so začiatkom výstavby spúšťame aj predaj.

Život, ktorý dáva zmysel

Nesto bude kompletne vybavená mestská štvrť v Petržalke, ktorá má ambíciu motivovať jej obyvateľov, aby ju naozaj používali. Verejné priestory koncipujeme tak, aby ste sa ich nebáli využiť. Zelené plochy pozývajú vyzuť sa a prechádzať sa po tráve. Chceme, aby ulice Nesta boli živé a aby ľudia v štvrti našli všetko, čo potrebujú k zmysluplnému životu. Preto je celý projekt postavený na jedinej filozofii: Nesto dáva zmysel.

Nesto nebude pre svojich obyvateľov len bydliskom, ale svojou výbavou naplní aj ich ďalšie potreby. V Neste budú kancelárie, škola, škôlka, rôzne športoviská, zdravotné centrum, ale aj coliving, teda rezidenčné komunitné bývanie.

Blízko do centra aj do sveta

Lokalita so silnou históriou ponúkne vynikajúcu dostupnosť do centra Bratislavy ale aj do Rakúska. Na bicykli ste v centre za 16 minút, autom za 6. To dáva zmysel, však? Chceme však dať obyvateľom na výber, preto už teraz máme pri Neste novučičkú zastávku MHD.

Ako súčasť zelenej stratégie je Nesto navrhnuté s ohľadom na peších a cyklistov. Budeme mať car-free zóny, zdieľanú dopravu a podporujeme všetky alternatívne formy dopravy s masívnym dôrazom na cyklovybavenosť.

Štvrť, ktorá bude fungovať navždy

Na území s rozlohou 47 hektárov sa rodí mestská časť, ktorá kladie dôraz najmä na kvalitu života obyvateľov. Chceme, aby sa Nesto aj po dokončení ďalej vyvíjalo. Aby dávalo zmysel každému obyvateľovi a návštevníkovi dnes aj o 50 rokov. Nesto je už tu, a ak máte záujem dostávať o ňom zmysluplné informácie pravidelne, zaregistrujte sa do nášho newslettru! Má to zmysel.

Chcete byť informovaní
o novinkách z Nesta?

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Sledujte príbeh Nesta

Chcete aj vy
tvoriť Nesto?

Chcem kúpiť byt v Neste
Chcem bývať v prenájme v Neste
Chcem podnikať v Neste
Chcem investovať v Neste