Využite exkluzívnu ponuku zvýhodnených cien bytov a dotovanej splátky hypotéky na 1,47 %.

Nesto Prime prinesie komfort, ktorý dáva zmysel

04. novembra 2022

Definícia hovorí, že “komfort je subjektívne vnímaná pohoda, spojená s určitým dostatkom.” Keď bližšie spoznáte novoznikajúci projekt Nesto Prime, pochopíte, že vaše subjektívne vnímanie je zároveň objektívny fakt. Vitajte. 

Komfortné parametre

Nesto Prime v sebe snúbi to najlepšie, čo bratislavské developerské projekty vedia ponúknuť. Kvalitné materiály, najmodernejšie technológie a veľkorysá rozloha znesú akokoľvek prísne kritériá. V každom dome bude len niekoľko bytov, takže ich majitelia sa môžu spoľahnúť na dokonalé súkromie a ticho. K tomu prispejú aj na husto nasadené stromy, keďže projekt bude priamo susediť s parkom.

Komfortná poloha

Filozofiou Nesta je mať bývanie, prácu aj relax v dosahu 20 minút, v prípade Nesta Prime sa táto časová jednotka ešte skráti. Projekt  bude stáť v najzelenšej, no paradoxne aj najdynamickejšej časti štvrte. Domy obklopí spomínaný park, plný historických pamiatok.  Preferujete aktívnejší pohyb? V okolí bude plno športovísk pre veľkých a malých. A ak vás to ťahá skôr do spoločnosti, v momente ste na živom námestí, plné kaviarní, obchodov a hlavne plné pohodovej atmosféry. 

Komfortná voľba

Uvedomujeme si, že kúpa nehnuteľnosti je náročný krok, kde človek poctivo zvažuje všetky pre a proti. Nesto Prime vám však toto rozhodovanie svojimi benefitmi podstatne uľahčí. Čoskoro vám o tomto jedinečnom projekte prezradíme viac. 

Chcete byť informovaní
o novinkách z Nesta?

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Sledujte príbeh Nesta

Chcete aj vy
tvoriť Nesto?

Chcem kúpiť byt v Neste
Chcem bývať v prenájme v Neste
Chcem podnikať v Neste
Chcem investovať v Neste