Ušetrite na bývaní s dotovanou splátkou hypotéky na 1,47 %.

Nesto rastie, hrubé stavby v komplexe C sú dokončené

21. októbra 2022

V Neste sme vo štvrtok 20. októbra oslavovali. Moderné obytné domy v komplexe C vyrástli do svojej konečnej výšky. Hrubé stavby sú dokončené do úrovne strechy, ktorú zdobia prvé glajchy – symbolické stromčeky s farebnými stuhami. Tešíme sa, že stavba napreduje podľa plánov a my sa posúvame do novej etapy nášho projektu.

Glajcha je stromček, ktorý v našom stavbárskom fachu symbolizuje ukončenie hrubej stavby. Na strechy novostavieb sa tradične umiestňuje po dokončení posledného podlažia. V prípade prvej etapy obytného komplexu C bola glajcha vztýčená na šiestom nadzemnom podlaží. V našej developerskej spoločnosti je pekným zvykom, že sa pri tejto príležitosti podáva občerstvenie pre všetkých, ktorí sa na stavbe podieľali.

Vyše polovica bytov je už predaná

Hrubá stavba sa úspešne skončila, začíname osádzať okná a do útrob obytných budov nastupujú ďalšie profesie. Termín dokončenia rezidenčných budov C1, C2 a C3 je naplánovaný na rok 2024. Viac ako polovica zo 164 bytov vo vysokom štandarde je v prvej etape Nesta už predaná.

Tešíme sa, že naši klienti sú z veľkej časti rodiny s deťmi a páry, ktoré plánujú bývanie v Neste ako dlhodobú etapu pre rodinný život. V ponuke máme široké spektrum bytov od premyslených 1-izbových až po veľkorysé 4-izbové. V každom byte môžu naši klienti počítať s podlahovým kúrením či kvalitnými oknami s trojsklom. K dispozícii sú tiež nehnuteľnosti s terasami a predzáhradkami.

Vnútroblok bytového domu C bude plný zelene a poskytne priestor pre bezpečné detské ihrisko. Majitelia bytov sa pre lokalitu rozhodli pre výbornú dostupnosť do centra Bratislavy, ale aj susedného Rakúska. Nesto bude po dokončení kompletne vybavená mestská štvrť a tzv. 20-minútovým susedstvom v Petržalke, ktorého obyvatelia budú mať všetko po ruke.

Chcete byť informovaní
o novinkách z Nesta?

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Sledujte príbeh Nesta

Chcete aj vy
tvoriť Nesto?

Chcem kúpiť byt v Neste
Chcem bývať v prenájme v Neste
Chcem podnikať v Neste
Chcem investovať v Neste