Využite exkluzívnu ponuku zvýhodnených cien bytov a dotovanej splátky hypotéky na 1,47 %.

Nesto úspešne rastie. Čo sme stihli v roku 2022?

15. februára 2023

Výstavba prvej etapy najmodernejšej štvrte Petržalky úspešne napreduje. V roku 2022 vznikli hrubé stavby prvých troch rezidenčných budov v komplexe C. Vyše polovica bytov vo vysokom štandarde je v nich už predaná. Ohliadnite sa spolu s nami za najdôležitejšími míľnikmi projektu Nesto v uplynulom roku, vďaka ktorým rastie aj ohromný potenciál tejto novej časti Bratislavy.  

Rok 2022 bol pre Nesto po stavebnej stránke úvodný. Výstavba na zelenej lúke a položenie pevných základov prvej etapy sa po prípravách rozbehli podľa našich smelých plánov. Rok po poklepaní základného kameňa projektu na ploche 47 hektárov, sme dokončili hrubé stavby rezidenčných budov C1, C2 a C3. Moderné polyfunkčné obytné domy vyrástli v októbri 2022 do svojej konečnej výšky. Na strechách šiesteho nadzemného podlažia sme podľa stavbárskej tradície slávnostne vztýčili glajchy, a tak ozdobili naše novostavby symbolickými stromčekmi s farebnými stuhami. Krok po kroku ideme za naším cieľom – vybudovať novú zmysluplnú štvrť, ktorá porastie a bude sa rozvíjať spolu s vami.  

Čo hovoria čísla za minulý rok?

Na hrubej stavbe bolo za rok 2022 spotrebovaných 17 100 m³ betónu a 1 480 ton výstuže. Na Neste sme osadili už 885 okien. Pracovníci odpracovali na stavbe až 165 000 hodín. 

Do Nesta sa už dnes pohodlne dostanete bratislavskou MHD. Vďaka linke číslo 80 môžete vystúpiť na našej vlastnej zastávke. Zatiaľ ju môžu využiť výletníci smerujúci na prechádzky do Rakúska alebo záujemcovia o prehliadku vojenského cintorína Kopčany a bunkra B-S 8 „Hřbitov“. Do Nesta sa pohodlne dostanete aj na bicykli. Z centra Bratislavy ste u nás voľným tempom za 16 minút. V blízkosti vznikajúcej štvrte sme vybudovali aj novú bezpečnú cyklotrasu. 

Nesto Prime bude oázou pokoja a súkromia 

Pripravuje sa aj ďalšia etapa nášho projektu, ktorú sme nazvali Nesto Prime, lebo v sebe spája to najlepšie, čo bratislavské developerské projekty vedia ponúknuť. Kvalitné materiály, najmodernejšie technológie a veľkorysá rozloha znesú akékoľvek prísne kritériá. V každom dome bude len niekoľko bytových jednotiek, takže sa ich majitelia môžu spoľahnúť na dokonalé súkromie a ticho. Táto etapa bude zónou bez áut obklopená zeleňou a parkom. Naša ponuka je preto limitovaná len na 60 bytov. Buďte medzi prvými, ktorých budeme informovať o oficiálnom spustení predaja. Vyplňte formulár a zistite viac o tejto unikátnej časti Nesta.  

Zmluvy bez inflačnej doložky 

V najbližších mesiacoch bude na stavbe rušno najmä v jej útrobách. Už teraz sa buduje kanalizácia, ťahajú sa siete a prvé omietky. Postupne vznikne aj nová príjazdová cesta, chodníky, spevnené plochy, areálové osvetlenie a, samozrejme, pribudnú sadové a terénne úpravy. Vnútroblok bytového domu C zaplní nová zeleň a poskytne priestor pre bezpečné detské ihrisko. Termín dokončenia a kolaudácie rezidenčných budov C1, C2 a C3 je naplánovaný na rok 2024. 

V ponuke je ešte stále široké spektrum bytov od premyslených 1-izbových až po priestranné 4-izbové pre rodiny, ktoré rastú a potrebujú viac miesta. Stále platí, že všetky byty predávame bez inflačnej doložky a po podpise zmluvy je cena za byt konečná. Tešíme sa, že naši klienti sú z veľkej časti práve rodiny s deťmi, ktoré plánujú bývanie v Neste ako dlhodobú etapu svojho rodinného života. Nesto bude totiž po dokončení kompletne vybavená mestská štvrť v Petržalke a tzv. 20-minútovým susedstvom, ktorého obyvatelia budú mať všetko po ruke. Noví majitelia bytov sa pre túto lokalitu rozhodujú pre výbornú dostupnosť do centra Bratislavy, ale aj susedného Rakúska. Tešíme sa, že aj v roku 2023 budeme môcť napĺňať naše vízie a predstavy pri výstavbe pokrokovej a ucelenej štvrte, ktorá dáva zmysel. Ponuku voľných bytov si pozrite tu.

Chcete byť informovaní
o novinkách z Nesta?

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Sledujte príbeh Nesta

Chcete aj vy
tvoriť Nesto?

Chcem kúpiť byt v Neste
Chcem bývať v prenájme v Neste
Chcem podnikať v Neste
Chcem investovať v Neste